Ausztriai víz gáz fűtésszerelő munka, állás - Ausztriai Munka, Állás

Tartalomhoz ugrás

Víz-gáz-fűtésszerelő

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Munkavégzés helye: Ausztria

ausztriai viz gáz fűtés szerelő munka, állás
Elvárások:

• Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
• Legalább 2-3 év friss szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Saját autó munkába járáshoz
• Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

• Fűtéscsövek szerelése, telepítése
• Szaniter vizesblokkok, zuhanyzók szerelése
• Klíma és légtechnikai rendszerek telepítése családi házakban
• Általános épületgépészeti szerelések

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
• Hosszútávú munkalehetőség
• Fizetés nettó €2100-2500/hó +túlóra
• Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás
• +13. és 14. havi bér

ausztriai munka, állás