Ausztriai villanyszerelő munka, állás - Ausztriai Munka, Állás

Tartalomhoz ugrás

Villanyszerelő

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Munkavégzés helye: Ausztria

ausztriai munka, állás, villanyszerelő
Elvárások:
• Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
• Hasonló területen szerzett 1-2 év friss szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Saját autó munkába járáshoz
• Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:
• klasszikus (épület) villanyszerelés
• kábelezés
• dobozok, kapcsolók felhelyezése és bekötése
• a szakterülethez kapcsolódó biztonságtechnikai és balesetvédelmi előírások, eljárások betartása

Amit nyújt az osztrák munkáltató:
• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fizetés minimum nettó €2100/hó + túlóra
• Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás
• +13. és 14. havi bér
ausztriai munka, állás