Ausztriai csőszerelő csőlakatos munka, állás - Ausztriai Munka, Állás

Tartalomhoz ugrás

Csőszerelő-Csőlakatos

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Munkavégzés helye: Ausztria

ausztriai csőszerelő csőlakatok munka, állás

Elvárások:

• Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• MIG és WIG hegesztési ismeretek
• Műszaki rajzok és tervek olvasásának képessége
• Csőhajlítási készség
• Önálló munkavégzés
• Saját autó munkába járáshoz
• Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

• Csővezetékek, csőszerelvények és idomok szerelése, hegesztése
• Csőhajlítás

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
• Hosszútávú munkalehetőség
• Fizetés nettó €2400-3000/hó +túlóra
• Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás
• +13. és 14. havi bér

ausztriai munka, állás