Ausztriai Autószerelő Munka, állás - Ausztriai Munka, Állás

Tartalomhoz ugrás

Autószerelő

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Autószerelő

Munkavégzés helye: Ausztria

ausztriai munka, állás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

  • Személyautók karbantartása, állapotfelmérése,      diagnosztikája
  • Javítási feladatok elvégzése (fék, futómű      karbantartása,
  • időszakos szervizek elvégzése)
  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés,
  • Egy-műszakos munkarend, lehetőség túlórára

Amit nyújt az osztrák munkáltató:ausztriai munka, állás

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák      biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés Nettó min. €2000-tól/hó + túlóra
  • Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett      szállás
  • +13. és 14. havi bér