Ausztriai Asztalos Munka, állás - Ausztriai Munka, Állás

Tartalomhoz ugrás

Asztalos

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Asztalos

Munkavégzés helye: Ausztria

ausztriai asztalos munka, állás
Elvárások:

• Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
• Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
• Műszaki rajzok és tervek olvasásának képessége
• Önálló munkavégzés
• Saját autó munkába járáshoz
• Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

• Bútorgyártás rajz után (asztalok, szekrények, konyhabútorok)
• gépek kezelése, működtetése (körfűrész, gyalu, csiszológép stb.)
• kis és nagy szériák gyártása
• késztermékek ellenőrzése

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
• +13. és 14. havi bér, fizetett ünnepek, 24 nap szabadság
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fizetés nettó €1800-2200/hó + túlóra
• Ingyenes szállás (Osztrák munkáltató által fizetett és biztosított)

ausztriai munka, állás